Dodawanie zdjęć, postów, zarządzanie fanpage, przez telefon

Zarządzanie facebook fanpage’mi za pomocą smartfona

Mobilność to podstawa informatyzacji, szybkiego transferu informacji, więc nic dziwnego, iż firmowe fan page muszą być często, na bieżąco aktualizowane („w drodze”), z ważnymi wydarzeniami z życia firmy, czy zarządzającego daną stroną facebook.

Możliwość  zarządzania firmowymi fan page’ami mobilnie, tzn. ze smartfona daje aplikacja Fan Page Manager. Darmowa apka dostępna jest oczywiście ze sklepu Google (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.pages.app) oraz iTunes na iPhona (https://itunes.apple.com/pl/app/facebook-pages-manager/id514643583?mt=8) .

Za jej pomocą możemy w łatwy i szybki sposób zarządzać naszym stronami facebook.

funkcje facebook managerPanel funkcyjny Facebook manager

 

 edycja dancyh fan page mobilnieFunkcje edycji danych o stronie fan page

 

 statystyki-mobile-fan pagePodsumowanie statystyk strony

statySzczegółowe dane/statystyki

reklama fan page-mobilnie Konfiguracja reklamy fan page’a

 

Aplikacja Facebook Manager pozwala na:

  •  wybór odpowiedniego fanpage’a i zarządzanie nim:
  •  edycję danych fanpage,
  •  tworzenie na szybko reklam,
  •  czytanie timeline’a fanpage,
  •  komunikację, wiadomości,
  •  dostęp do statystyk,
  •  pisanie postów, dodawanie zdjęć, video.

Jeżeli zarządzasz, jesteś menadżerem strony facebook  to jest to aplikacja „must have”  na twoim telefonie. Nigdy nie wiesz kiedy może się Tobie przytrafić zdarzenie potencjalne na „wiralny” post.

Dodawanie zdjęć, postów, zarządzanie fanpage, przez telefon
Proszę oceń artykuł:) 5 z 4.6

Łukasz Gmys

Co robię na co dzień? W skrócie: jestem od planowania i rozwoju e-commerc’ów, od strategii SEO na kolejne lata.., od lepszych od konkurencji kampanii e-merketingowych, od kryzysów na Facebook’u i skutecznej reklamy w Google! Nazywam się Łukasz Gmys i od kilkunastu lat zajmuję się marketingiem oraz nowymi technologiami internetowymi. Pracowałem między innymi dla: Mediaexpert.pl, Avans.pl. electro.pl, SUN Microsystems (Oracle), Accenture, Pitney Bowes, Perspective Docklands. Obecnie prowadzę agencję internetową TeKmedia.pl oraz jestem podwykonawcą i partnerem kilku projektów internetowych. Na tym blogu staram się publikować (ostatnio,bardzo… bardzo sporadycznie..), z mojego punktu widzenia, ważne porady i artykuły (z dziedziny SEM/SEO/SMM) dla osób zajmujących się szeroko pojętym e-biznesem.